skočit na menu skočit na obsah skočit na vyhledávání

filmy

Honzík z Ostravy (22. 11. 2008 | 17:47)

Ahojte – opět kvalitní výběr filmů … ale proč jste i letos nezapojili do promítání i Ostravu? Jsou tu přímo dvě parádní kina, které jsou pro takové festivaly příno „předurčené“ : Kino ART v Domě kultury a MINIKINOKAVÁRNA poblíž Masarykova náměstí v centru Ostravy. Nakonec tu máme zkušenosti i s Mezinárodním filmovým festivalem studentských filmů OSTRAVA PICTURE 2008 – letos už byl taky druhý ročník. Olomouc sice od Ostravy není daleko, ale zase v Olmiku nejsou v programu všechny filmy. Honza.

Re: filmy v Ostravě

OB (22. 11. 2008 | 20:52)

Honzo, díky za pochvalu našeho výběru. V Olomouci je v programu 6 filmů nikoli z kapacitních důvodů, ale především finančních. Zajistit práva na tři projekce pro všechny filmy bohužel neutáhneme, leda bychom snad kradli. Takže jsme zatím rádi, že s omezeným rozpočtem jsme schopni pokrýt tři města. Ale pokud se nám ozve nějaký uhlobaron, že by rád investoval do kultury…

Tak si letos udělejte výlet do Brna, hrajeme tu vše, ceny mírné, obsluha příjemná, holky krásné, kluci vám snad v pití taky budou stačit, ve fotbálku nás samozřejmě porazíte a nakonec z toho budeme mít krásné zážitky všichni.